O společnosti AutoCont IPC a.s.

AutoCont IPC

Naše firma AutoCont IPC a.s. vznikla 1. 4. 2007 ostamostatněním divize průmyslových počítačů v rámci skupiny AutoCont, jejíž součástí jsme byli od roku 1990. Jsme stabilní a zavedenou společností, která již přes 26 let vyrábí a dodává průmyslovou PC techniku a speciální IT systémy. Díky mnohaletým zkušenostem zastáváme pozici lídra na českém a slovenském trhu a po celém světě najdete stovky našich zákazníků, kteří v naše služby vkládají velkou důvěru. Ve výrobě se zaměřujeme především na panelové počítače, embedded systémy, průmyslovou automatizaci, prezentační kiosky, medicínskou techniku a produkty pro chemický a potravinářský průmysl.

Máme vlastní výrobní halu, která spolu se sídlem firmy tvoří hlavní pobočku v Ostravě. Potkat se s námi můžete nejen v Ostravě, ale také na regionálních pobočkách v Praze a v Brně, kde Vás rádi uvidíme. Díky naším vývojářským a výrobním kapacitám dokážeme nabídnout jakékoliv zákaznické průmyslové řešení, které nemusí být standardní nabídkou na trhu.

Máme více než 3000 spokojených zákazníků a více než 2000 realizovaných zahraničních zakázek. Dohromady jsme uskutečnili přes 18000 zakázek a toto číslo stále stoupá. Spolupracujeme také se sítí poboček původně sesterské firmy AutoCont CZ, která je zastoupena ve všech regionálních městech v ČR a na Slovensku a se společností AutoCont Control Systems.

Záruka

Rozšířená záruka až na 5 let
 

Servis

K dispozici servis ON-SITE / IN-TIME
 

Podpora

Technická podpora 7:00 - 15:30