Souhlas se zpracováním osobních údajů

Tímto uděluji společnosti AutoCont IPC a.s, IČO: 25872613, se sídlem Uhlířská 1064/3, 710 00 Slezská Ostrava, Česká republika souhlas, aby zpracovávala mé osobní údaje v souladu s platnou národní a evropskou legislativou - zejména v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a Nařízením evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679. Společnost AutoCont IPC a.s. zpracovává osobní údaje uvedené v KONTAKTNÍM FORMULÁŘI (jméno, příjmení, e-mail, telefonní číslo, společnost) pro účely kontaktování s cílem zaslání obchodní nabídky. Tyto údaje bude firma zpracovávat po dobu trvání obchodní spolupráce.

Osobní údaje budou zpracovávány pomocí prostředků výpočetní techniky k tomu pověřenými osobami. Odesláním kontaktního formuláře prohlašujete, že Vámi poskytnuté údaje jsou pravdivé a jsou poskytnuty dobrovolně. Máte právo svůj souhlas se zpracováním osobních údajů kdykoliv odvolat zasláním emailu na gdpr@autocont-ipc.cz nebo dopisu na adresu AutoCont IPC a.s., Uhlířská 1064/3, 710 00 Slezská Ostrava, Česká republika. Odvolání souhlasu je účinné okamžikem doručení.

Dle právních předpisů máte jako subjekt údajů tato práva: a) na přístup k osobním údajům, b) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, c) na výmaz osobních údajů, d) na omezení zpracování osobních údajů, e) na přenositelnost údajů, f) vznést námitku, g) nebýt předmětem automatizovaného individuálního rozhodování, včetně profilování. V případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů můžete po nás požadovat vysvětlení nebo se obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Záruka

Rozšířená záruka až na 5 let
 

Servis

K dispozici servis ON-SITE / IN-TIME
 

Podpora

Technická podpora 7:00 - 15:30